Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ    Online hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Shanigan
 Příspěvek Napsal: 28.03.14 07:00 

:tmi: dlho som nepísala, niežeby som na teba deníček zanevrela, ale nestíhala som. Už by to ale malo byť stále lepšie a lepšie/teda časovo :lol: /
Akciu Veris som prekrásne skončila, s predstihom 8) toto sa mi ešte nepodarilo za ten rok a niečo čo hrám.posledné dva obrázky z akcie :!: ale až teraz som si všimla, že medzi nimi nie je rozdiel, či sa mi to len zdá ?
Obrázek

Obrázek

no ale najhlavnejší je môj nový miláčik:) je to žabiak ako som aj očakávala a dala som mu meno Gibson /no je to meno pre prachového králíčka, ale zdá sa mi, že aj pre žabiaka to sekne :) / celkom pekne zapadne medzi ostatných ,a my sme ho s láskou privítali :inlove:

Obrázek
lvl 81

Příspěvek Napsal: 29.03.14 07:05 

:inlove: Obrázek

tak toto je môj Gibson, však je to prekrásna žubrienka. Bude z neho žabiak ako buk, teda, len mládenec tyrkysový :lol: nemá takú silnú auru, aby sa oplatilo ho nechať dospieť . ten ale krásne hlavičkuje,šikovný.

znova som naplnila auru, čakajú na ďaľšiu akciu. ešte mám tri úlohy vo veži víl /okrem časoviek, tak do tých sa mi moc nechce, možno raz:) /a potom šmytec. asi zaplním priestor stromami a trošku si oddýchnem :)

forum je príjemná vec, zišli sme sa tam viacerí čo máme radi fantasyramu / a to sme rôzne vekové kategorie :?: /,pomáhame si navzájom informáciami , občas si pohundreme , pozlostíme Arina /teda nie naschvál, len sa tak šikne / nášho MODa :* ale nerobíme tragédiu. Dosť nás znechutilo niekoľko príspevkov /nováčkovia? alebo sa ozvú len vtedy ak sa im nedarí ? / z ktorých až čišalo nepriateľstvo .

:?: človek by si myslel, po toľkých rôznych hrách na PC, tí čo hrajú fantasy hrali určite aj inde ,si uvedomujú, že MOD je len prostredník, vie iba toľko informácii podať koľko dostane.Pobavilo ma ,keď jeden z hráčov pohrozil na fore ,že má MOD po kariere :tmi: Ale som aj zosmutnela ako v skutočnom živote ,hrozby ak sa niečo neuskutoční ako to niektorí chcú ..... :^) lenže v skutočnom živote je to nebezpečné. tu, je to na pobavenie ....
Fantasy je PC hra, teda nie je žiadna tragédia, ak sa niečo nevydarí. A investovať do hry, tak to je riziko ako pri hazarde ..... kto si to neuvedomí, lepšie je ak nehrá. :*

Obrázek
lvl 81

Příspěvek Napsal: 30.03.14 10:36 

:@ :doh: :@ tak dnes som pálila a pálila tŕnie a chrastie a brblala. zabudla som pozbierať to čo som včera ráno zasadila . dnes som meškala pár hodín a úúúplná pohroma.

tak ešte trošku a už budem mať puberťáčika, tááák sa teším na tyrkysáčika /mám samčeka a ten je tyrkysový , samička je žltá :wasntme: /

Obrázek
lvl 81

Příspěvek Napsal: 01.04.14 12:13 

:tmi: začínam mať obavy. už som myslela, že akcia Veris skončí v pohode. chyba :^) včera ešte kým bola do konca akcie hodina, už rastlinky zmenili čas rastu :devil: príjemné pre tých ktorí sa snažili dokončiť akciu , hoci aj s odretými ušami. Mno toto bolo horšie :(
potom sa nedalo prihlásiť do vodopádu, kým som bola v hre ani sa nedalo. čo je zaujímavejšie , akoby 1 deň vypadol :worried: včerajší darček sa stratil vo vodách vodopádu.....
a dnes? prihlásila som sa do hry a čakalo ma toto
Obrázek

neviem natáčať video tak na obrázku nevidno to šialené krúženie gekonkov. až keď som sa znova prihlásila /bez odhlásenia z predchádzajúceho...nebolo kde ťuknúť / tak sa otvorila fantasy normálne. to akože má byť 1 apríl?. :fubar:

Obrázek
lvl 81

Příspěvek Napsal: 05.04.14 08:29 

:$ trošku som zanedbala písanie , ale už budem dobrá :wasntme: Je znova Nov a tak sa snažím získať novú dekoráciu :lol:
Obrázek

ale ako som sa pozerala, nemám dostatok HT na nákup kvetín :o tak si budem musieť počkať . Ale aspoň sa mám znova na čo tešiť. A ešte ma potom čaká orákulum

Obrázek

aj na neho mám málo napestované :worried: ostatné dekorácie zatiaľ nemusím mať aj keď nie sú škaredé ;)
využívam teraz oranžovú auru, ale žiaľ aj keď sú nakrmené moje dieťatká tak nevykúzlim vysokú auru, nemám jeleňa žiaľ . Ten by sa mi veľmi veľmi zišiel :) Možno bude súťaž a mne sa podarí ho vyhrať :tmi: :rofl: :rofl:

Ešte trošku a budem 81 lvl. Vo veži víl mám ešte splniť Klúčové výsledky, Jarné upratovanie ,Žalostné slzy a samozrejme časovky, ale na tie zatiaľ radšej nemyslím :tmi:

Obrázek
lvl 81

Příspěvek Napsal: 06.04.14 08:03 

:doh: tak zatiaľ opálový chrám nebude, no čo už :lol: zasadila som opálovú hubu, ako tak pozerám tak nabudúce ešte tak dve sadby a bude jej dosť. Ale ostatné peniazovka tieňová a hríb motýlikový, tak neviem ,treba ich dosť . ale ak by sa mi podarilo získať dostatok HT, tak by som ich mohla aj kúpiť. |( ˇžiaľ nemám dosť času na pestovanie. Život je taký krátky a človek by toľko toho chcel stihnúť :) No ale uvidíme , ale Nov pre mňa tým skončil :hai:

Aj kreamagi šli všetky spať, napapané ;) kým bude ďaľšia akcia, tak sa nazbierajú hračky /nie žeby osm ich mala málo, ale som radšej ak sú do rezervy :) / a aj navarím potrebné jedlá :) tie jednoduchšie , kde netreba pralinky. Lebo ak nekŕmím, tak ani pralinky nepadajú :)

Obrázek
lvl 81

Příspěvek Napsal: 10.04.14 11:26 

:?: tak a teraz je to také pianko. keďže už som 81 lvl, tak už mi zostali vo veži víl len časové úlohy a tie posúvam, posúvam :tmi: nemám na ne chuť .... a ešte niekoľko stupňov z úloh na posledné stromčeky....no snáď RT vymyslí niečo ,aby sa ani hráči nad 75 lvl nenudili. Mnohí už odišli ,keďže nenašli žiadnu výzvu . Ja ešte trošku počkám..... ;)

Obrázek
lvl 81

Příspěvek Napsal: 16.04.14 09:50 

:lol: teda cítim sa ako posledný mohykán.... no nič. dlhšie som nebola, ale ani sa nič vzrušujúce nestalo. ale od zajtra bude akcia Enoix a zase sa bude pestovať mesiac a slnko :) mesačné a slnečné duby a ako vrchol denno nočný strom, tak ten je prekrásny, najmä keď dozreje:) tie stromíky s dvoma korunami sú denno nočné duby
Obrázek

zajtra sa pokúsim ešte urobiť nejaké :) síce momentálne pestujem ,khm,khm, chcela by som dopestovať perlu :rofl: ale kus môžem prestať a venovať sa denno nočným dubom:)

Obrázek
lvl 81

Příspěvek Napsal: 21.04.14 10:54 

au tak to som už dlho tu nebola, žiaľ robota nezajac |( teraz som si spravila jeden denno nočný dub, staré a prastaré mesačné aj slnečné po jedom kuse . okrem denno nočného mám ostatné v inventári, keby tak bolo viac priestoru :(

Obrázek
lvl 81

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2