Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ    Online hry

Obsah fóra » FantasyRama » Diskuze

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kde je chyba?
 Příspěvek Napsal: 12.01.13 20:30 

Hraji třetím rokem Farmeramu a doposud jsem se nedostala do konfliktu s žádným z moderátorů. Fantasyramu hraji několik měsíců a už jsem měla konfliktů několik, aniž bych se dopustila nějakých závažných prohřešků. Hledám chybu u sebe, občas si zažertuji, vzhledem ke svému stáří občas zařadím příspěvek do špatné sekce apod. Nedopouštím se vulgarit, neurážím spoluhráče ani moderátory. Reakce mi připadají neadekvátní. Je to nekompromisní lpění na herním řádu bez možnosti a vůle"změkčit "zákon". Moderátoři projevují minimum tolerance, zato si čím dál tím víc osvojují chování bachařů z Mírova. Kdybych se dětinsky nezakoukala do svých kreamagi, fakt bych s tím asi sekla. A jestli dostanu napomenutí i tady, což je možné, když externí fórum moderuje stejná osoba jako ten oficiální, tak ... si to promyslím.

Předmět příspěvku: Re: Kde je chyba?
 Příspěvek Napsal: 15.01.13 17:28 

Ahoj Magdat, musím s tebou souhlasit, již jsem pár konfliktů s moderátory fantazyramy také měla a dost mě to odradilo více psát. Jsou nepřiměřeně strozí a někdy dost nepříjemě odpovídají, což mě i naštve a fórum opouštím. Již jsem se odnaučila radit či odpovídat na dotazy jiných hráčů a jen občas přidám příspěvek v průběhu nějaké akce. :(

Předmět příspěvku: Re: Kde je chyba?
 Příspěvek Napsal: 16.04.14 22:04 

Souhlas, jeden modík pán všeho. Jak se chová k lidem co si platí ne zrovna levný položky hnus. Chtěl jsem jen tak nabídnout farmu level 50 k darování ale vidím že to není možné. není tam nic, sloužila na získání dekorace, je tam jen spousta plodin a pár asi 70 kamenů. skype montas2610....když tak to do zítra zaroste.

Obsah fóra » FantasyRama » Diskuze