Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ    Online hry

Obsah fóra » Rising Cities » Hráči sobě

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak vložit obrázek na fórum - návod
 Příspěvek Napsal: 22.04.13 17:20 

kuba6987 píše:
Máš smůlu Neitokret já jí téma spamovat nebudu a už vůbec mi nepřísluší s tebou diskutovat.
Pokud jsem se opravdu spletl a nejsi Neitokret i tak na tebe ten lékařský popis skvěle pasuje.
Nauč se vyjadřovat a psát, vidím že dnešní školství je čím dál tím horší.
Hezké odpoledne

Jéhehé už se bojím Neitokret... A mohu vědět, proč jsi neupozornila také pikáčů a kometu ? Hmmm ? tolik spamu ... Kde je vlastně pravda ??

To mně pobavilo. A budu si na tebe stěžovat že jsi rasista. Nadáváš rómovi a to ti jen tak neprojde.

Příspěvek Napsal: 22.04.13 17:29 

kuba6987 píše:
Máš smůlu, Neitokret, já jí téma spamovat nebudu a už vůbec mi nepřísluší s tebou diskutovat.
Pokud jsem se opravdu spletl a nejsi Neitokret, i tak na tebe ten lékařský popis skvěle pasuje.
Nauč se vyjadřovat a psát, vidím, že dnešní školství je čím dál tím horší.
Hezké odpoledne

Jéhehé už se bojím Neitokret... A mohu vědět, proč jsi neupozornila také pikáčů a kometu ? Hmmm ? tolik spamu ... Kde je vlastně pravda ??

Vezmeme to od konce - pikachu a kometku jsem neupozornila proto, že oni mi nenadávají a nepodsouvají mi své utkvělé představy.

Takže pane "doktore", měl bys předložit aspoň lékařský diplom, jinak to z tvých úst není lékařský popis - mimochodem, správně se jmenuje diagnóza, ale urážka.

Pokud se nepletu, tak to tady docela úspěšně spamuješ i ty.

Soudě podle tvého příspěvku, úroveň dnešního školství je tristní. Tvůj příspěvek ti tady v citaci opravím, abys viděl, jak mizerně na tom jsi s mateřským jazykem. Už jsi někdy slyšel slovo interpunkce?

Naposledy upravil m.m.60 dne 22.04.13 17:34, celkově upraveno 2

Příspěvek Napsal: 22.04.13 17:31 

m.m.60 píše:
kuba6987 píše:
Máš smůlu, Neitokret, já jí téma spamovat nebudu a už vůbec mi nepřísluší s tebou diskutovat.
Pokud jsem se opravdu spletl a nejsi Neitokret, i tak na tebe ten lékařský popis skvěle pasuje.
Nauč se vyjadřovat a psát, vidím, že dnešní školství je čím dál tím horší.
Hezké odpoledne

Vezmeme to od konce - pikachu a kometku jsem neupozornila proto, že oni mi nenadávají a nepodsouvají mi své utkvělé představy.

Takže pane "doktore", měl bys předložit aspoň lékařský diplom, jinak to z tvých úst není lékařský popis - mimochodem, správně se jmenuje diagnóza, ale urážka.

Pokud se nepletu, tak to tady docela úspěšně spamuješ i ty.

Soudě podle tvého příspěvku, úroveň dnešního školství je tristní. Tvůj příspěvek ti tady v citaci opravím, abys viděl, jak mizerně na tom jsi s mateřským jazykem. Už jsi někdy slyšel slovo interpunkce?

Dobre opravené hrubky :clap:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Obsah fóra » Rising Cities » Hráči sobě