Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ    Online hry

Obsah fóra » FARMERAMA » Novinky - Akce - Info

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1646 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 161, 162, 163, 164, 165  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: KLEBETÁRIUM
 Příspěvek Napsal: 21.02.14 11:53 

Nové stránky se mi hrozně sekají. Zřejmě dotyčný slovenský server nezvládá moje připojení. Takže se připojuji k prosbě, aby se informace z nových stránek vrátily zpátky sem. I lidi jsou tu na to zvyklí. Klidně ať jsou tady i tam, ale tady se na ně můžu podívat kdykoliv, ale tam podle posledních zkušeností jen tehdy, když mi to nezhroutí rovnou celý prohlížeč. A na nové stránky může psát kdokoliv i bez registrace a přihlášení, takže informace na nich nemůže člověk nikdy považovat za zcela průkazné, když nevím, kdo - tedy kromě infa přímo od zakladatelky stránek - je tam dal a proč, tj. tedy to, jestli nás jimi nechce spíš zmást.

Příspěvek Napsal: 21.02.14 17:50 

Tak jsem se na ty nový stránky mrkl a nic moc, no to rovnou nějaký gamfan.eu můžu vypustit z hlavy, je to škoda, dost jsme tu pochytali a bylo to o lidech a pro ně. rampusak2. Mám dojem, že to jde nějak celý do kopru.

Příspěvek Napsal: 21.02.14 17:54 

Tak pokud mohu přidat nějaké ty klebety. Při Tajemných sazeničkách v březnu nás čekají nové stromy. Pravděpodobně prý bude Strom s papouščími pírky (?), ale není moc známo, jaký bude jeho přesný název. Jako další strom by měl přibýt Javor dlanitolistý (lat. Acer palmatum thunb) a Ohňový strom (lat. Delonix regia).

Příspěvek Napsal: 22.02.14 10:08 

Ad dokopru: Jsme poslední dobou všichni nějak řapíkatý. Vztahovačnost vládne na obou stranách a mnohá nevinná poznámka se vykládá jako málem urážka majestátu. Chápu, že většinou je to způsobeno ne zrovna šťastnými rozhodnutími RT, do kterých modíci nemohou zasahovat. Ale snad by mohli být kompatibilní s ostatními (jistě si doplníte, koho se to týká). Možná, že i to by mělo hrát úlohu při rozhodování o přijetí mezi moderátory.

Příspěvek Napsal: 22.02.14 10:29 

Pro Benday:
Norton Internet Security
Za 4 roky, co jsem doma, jsem prošla na netu tisíce webů. A fakt je, že Norton mě varoval jen před 3 ruskými a klebetariem... na americkém serveru, kam se wewka přestěhovala.

Příspěvek Napsal: 02.03.14 17:01 

prosím vás, stalo sa niekomu z vás, že po registrácii na novom fore vám neprišiel kontrolný mail?? ja som sa registroval prvý krát, nič neprišlo, tak som to skúsil druhý krát s iným nickom a druhým mailom a zasa nič...už je to 3 dni ...

Příspěvek Napsal: 02.03.14 19:58 

Nepo
ahoj mne sa stalo to isté :(
Skúsila som to 2x na iný nick aj iný e-mail a neprišiel mi potvrdzujúci link... nakoniec som si založila nový e-mail a skusila sa registrovať a za pár sekúnd mi potvrdzovací link došiel..vyskúšaj to aj ty...najhoršie pre mňa bolo, že tým že som nebola na tej stránke prihlásená, tak sa mi nič nezobrazovalo a nemala som koho ani ohľadom tohto kontaktovať :(

Příspěvek Napsal: 04.03.14 10:06 

Obrázek
Co to je? :D

Příspěvek Napsal: 04.03.14 17:57 

Crower, dneska jsem to také objevil a velmi by mě zajímalo, co to je. Asi RT utekly nové stromy :lol:

Příspěvek Napsal: 05.03.14 19:32 

Twajky na trhu už sou normální obrázky tak budou brzo ve hře.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1646 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 161, 162, 163, 164, 165  Další

Obsah fóra » FARMERAMA » Novinky - Akce - Info