Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ    Online hry

Obsah fóra » Rising Cities » Novinky - Akce - Info

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stížnost
 Příspěvek Napsal: 24.04.13 21:57 

Ahoj Handi, nikdo nikomu tady nenadává, to začal Kuba a ty svou slepotou tím, že jsi nevětší chudinka na světe o kterou nezaopne ani pes si tady budeš vylejvat srdce. Jsi chytrá jako ty tvoje ubohý návody. Někdy se podívej do zrcadla a řekni si, mám jí tohle zapotřebí. Vždyť jsem trapná. Dále bych tě chtěl upozornit na tvoje mezery. Budu velmi rád, když mi sdělíš do jaké části zákona (pokud se jednalo o zákon) si se koukala. Neznám žádný takový legyslayvní nástroj, který by toto ošetřoval. Ale chápu, že lidem citlivím na svje ego toto může být jakousy cestičkou útěchy, že máš navrh. Ujisťujute, že pokud tomu to jsi sem napsala veříš, tak vipni PC a uh nezapínej. Protože je to jen škoda a plítáný energie. Nikdo na tovej příspěvky není zvědavej. Když chci fundovanou pomoc, napíšu na legální fórum či na podporu hry a Handi nepotřebuju. Akoerát jsem se těď s tebe poblil.... A jdu ti napsat něco hezkého do knihy... Tvůj věrný Pikaču

Příspěvek Napsal: 24.04.13 22:03 

Ahojky Pikaču,
já ti odpovím za handy - ona totiž právu rozumí asi jako jeptiška kulometu. To víš, že ti zákon nedokáže konkretizovat, ona totiž jen tak střelila od boku a myslí si, že se teď všichni strachy po---srázný stráni až úplně dolů svezou. Omyl, všichni z toho mají akorát prču.
Jenže handy je týpek, kterej si každý ráno stoupne před zrcadlo a ptá se - zrcadlo, řekni, kdo je v zemi zdejší, řekni, kdo je nejchytřější? A pak si představuje, jak zrcadlo řekne - ty, milá handy, ty jsi chytrá jak rádio :P.

Příspěvek Napsal: 26.04.13 20:22 

Moderátor fóra a chatu

m.m.60 píše:
Ahojky Pikaču,
já ti odpovím za handy - ona totiž právu rozumí asi jako jeptiška kulometu. To víš, že ti zákon nedokáže konkretizovat, ona totiž jen tak střelila od boku a myslí si, že se teď všichni strachy po---srázný stráni až úplně dolů svezou. Omyl, všichni z toho mají akorát prču.
Jenže handy je týpek, kterej si každý ráno stoupne před zrcadlo a ptá se - zrcadlo, řekni, kdo je v zemi zdejší, řekni, kdo je nejchytřější? A pak si představuje, jak zrcadlo řekne - ty, milá handy, ty jsi chytrá jak rádio :P.

Je pravda, že největší sranda je, když se zákony ohání někdo,kdo nich nemá ani potuchy. :rofl: :rofl: :rofl:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Obsah fóra » Rising Cities » Novinky - Akce - Info