Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ    Online hry

Obsah fóra » FARMERAMA » Hráči sobě

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Podpora farmerama
 Příspěvek Napsal: 29.01.15 20:16 

Milí farmáři a farmářky,
chtěla bych zde založit diskuzi o vašich zkušenostech s herní podporou. Já osobně jsem teda po včerejším a dnešním řešení nepříjemně překvapena. Každý do hry přispíváme více či méně a jedná se tedy o zákaznickou podporu, která by, dle mázoru, měla mít alespoň náznak zájmu a slušného chování. Můj problém ani vlastně nikdo nečetl, musela jsem ho popisovat několikrát a až pak se přišlo na to, že mi bylo několikrát odpovězeno na něco jiného, pak už jen přišlo stručné vyjádření k původnímu problému, bez náznaku omluvy za zdržování a dělání z člověka blbce. Prosím vás o vaše zkušenosti ve vší slušnosti samozřejmě. Již jsem se snažila téma založit na ofiko fóru, ale pokaždé bylo bleskurychle smazáno |( tak snad tady existuje větší svoboda projevu...

Předmět příspěvku: Re: Podpora farmerama
 Příspěvek Napsal: 29.01.15 20:38 

Ahojda, píšeš mi z duše, já mám taky příšernou zkušenost. Psala jsem na podporu, že mi zmizeli šlechtěnci (zrovna 3 co se prodávaj okolo 3 mega), napsala jsem jim to vcelku stručně, i tak se evidentně neobtěžovali to číst, odpověď mi přiošla, že jsem je prodala - napsala jsem teda že sem prodala uplně jiné a NE ty konkrétně jmenované a odpověď už jen uzavření ticketu. Na fóru mi nějakej geniální moderátor poradil, že si můžu na podporu stěžovat na podpoře :) tak jsem učinila a odpověď uzavření ticketu :D ubožáci fakt, nejhorší herní podpora ever :(

Příspěvek Napsal: 29.01.15 20:40 

jo a s tim mazánim z fóra, ať to napíšeš sebevíc slušně a pravdivě, jak se to může týkat jejich neschopnosti, tak se to tam dlouho neohřeje no

Příspěvek Napsal: 31.01.15 21:44 

na českou podporu už nepíšu, učinil jsem tuto chybu dvakrát a dost. Jestli umíš aspoň trochu jinej jazyk, piš na cizí (angl, něm...). Česká zkušenost se vyrovná tomu, když volám v zoufalosti na upc nebo ppl. Řešil jsem na jednou 4 věci, řešili jen jednu,odpověď nic nevyřešila a byla jakási nesmyslná. Na mou námitku již také neodpověděli. Nezájem, nevychovanost...Řěsil jsem od té doby 3 problémy s angl.podporou a vše brzo a skvěle vyřešeno, omluvili se a popřáli hezký den atd.. A že to nejde

Příspěvek Napsal: 01.02.15 10:19 

Bohuzel musim naprosto souhlasit. Na podporu jsem psala nedavno poprve a naposled. Abych se na ni obratila mi poradila segra, ktera resila STEJNY problem o par dnu drive. Jelikoz ale uz dlouho zije v zahranici, hru nehraje v cestine a obracela se tedy na tusim anglickou porporu. Byla moc spokojena, zamestnanec podpory problem vyresil, byl mily, omluvil se za zpusobene problemy a jeste popral hezkou hru a krasne svatky (bylo to v prosinci).
Odpoved ceske podpory na jeste jednou opakuji identicky problem me proto hodne zarazila. Bylo mi dost povysene a neprijemne sdeleno, ze jsem si to zavinila sama, rozlouceni (stejne jako slusnost a vychovani) zadne, omluva uz vubec ne, ticket pro jistotu rovnou uzavren.
Takze uz nikdy vic. Anglicky umim jen trochu, ale kazdopadne kdyz budu priste neco potrebovat, radsi budu u pocitace dve hodiny sedet se slovnikem, nez si znovu nechat zkazit cely den komunikaci s nasi skvelou podporou.

Příspěvek Napsal: 02.02.15 11:16 

Děkuji všem mockrát za příspěvky, uklidňuje mě, že evidentně "nebyla závada na mém příjmači" :)

Příspěvek Napsal: 09.02.15 12:25 

Ja jednou psala na anglickou a odkazali me na ceskou :-(

Příspěvek Napsal: 14.02.15 20:59 

Vždy som si sem chodila len po informácie, no nebol čas v poslednom čase. Dnes som tu po dlhšom čase prišla a nedalo mi nezareagovať-kôli tomu som sa musela aj zaregistrovať,aby som vyjadrila svoj názor.(na čítanie info som to nepotrebovala).
Budem vám tu všetkým oponovať a kludne ma ukameňujte,je mi to šumák.....
Dvakrát som bola nútená kontaktovať podporu (nanešťastie po pár dňoch) a dvakrát som bola nadmieru spokojná.Slušne som im popísala svoj problém, do pár minút som dostala odpoveď´s prosbou, či môžem dodať aj screeny ako dôkaz. Samozrejme som všetko potrebné doložila a cca do 20 minút som dostala výsledok že už je všetko v poriadku, veci mám vrátené a vinníci potrestaní....takže tak.
Bola som nesmierne šťastná a milo prekvapená s reakciou podpory, tak samou radosťou som odpovedala na email na ktorý sa nemalo a namiesto vynadania mi popriali krásny deň.
Stačí sa len slušne chovať, nereagovať podráždene, veď aj na podpore sú len ľudia ako my.

Příspěvek Napsal: 16.02.15 12:18 

frfľoška píše:
Vždy som si sem chodila len po informácie, no nebol čas v poslednom čase. Dnes som tu po dlhšom čase prišla a nedalo mi nezareagovať-kôli tomu som sa musela aj zaregistrovať,aby som vyjadrila svoj názor.(na čítanie info som to nepotrebovala).
Budem vám tu všetkým oponovať a kludne ma ukameňujte,je mi to šumák.....

Tak určitě máš pravdu že jsou to lidi jako my a zase je pravda, že lidé jsou různí. Je bezva, že tvoje zkušenost byla dobrá, ale evidentně jde o to, koho "chytíš". Nemyslím si, že by tu někdo hned při prvotním dotazu začal nějak neslušně nebo podrážděně, to nedává moc smysl. Já teda určitě ne. Je uplně jedno kam píšu, používám na všechno řekněme stejný mustr, pozdrav, představení, stručný slušný popis, přání krásného dne, bla bla :) právě proto mi bylo tak divné, co mi přišlo nazpátek a proto jsem se zde dotázala na zkušenosti, které jsou evidentně různé a vyjímky potvrzují pravidlo ;)

Obsah fóra » FARMERAMA » Hráči sobě