Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ    Online hry

Obsah fóra » Hráčské deníky - SOUTĚŽ » FARMERAMA - Deníky farmářů

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: deník farmářky beruška-86
 Příspěvek Napsal: 09.03.15 18:28 

6. Farmerama komiks - Dohoda
6.-13.11.2014

Obrázek

≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈ ≈*≈

Na počátku akce jsme dostali k rozpěstování po 5 ks od akčních plodin - tj. třpytivý vlčí mák (zákl. čas růstu 8 h., zisk 48 BZ; po konci akce měl být vyměněn za 4 BZ + 4 kr/1 kus) a čemeřice (zákl. čas růstu 4 h., zisk 32 BZ; po konci akce měl být vyměněna za 3 BZ + 2 kr/1 kus). K tomu při sklizni vyskakovaly na všech pěstebních plochách světelné řetězy (po konci akce měly být vyměněny za 5 BZ a 5 kr/1 kus).

ObrázekObrázek
Obrázek

Aby toho nebylo málo, v rámci odměn 2. úkolu jsme získali 3 ks stavebních plánů nutných pro postavení akční výrobny plachtárna (k jejímu postavení bylo třeba 10x hřebík, 1x kladivo, 5x prkno, 1x stavební plán =) celkem jsme je mohli postavit jen 3).
Obrázek
V ní jsme pak potřebovali vyprodukovat křídla větrného mlýna k dodání do dalších úkolů.
Obrázek
Vtipné je, že po konci akce bylo vše odebráno ze hry, ale pak se v ní plachtárna opět objevila (zbylá křídla větrného mlýna 1 ks/25 BZ a 25 kr., zbylé plachtárny v inventáři 1 ks/50 BZ a 25 kr)... resp. co by továrna na plachty
Obrázek

1. úkol byl časový - bylo třeba nasbírat 60 000 BZ ze sklizně akčních plodin během 24. hod., nešlo ho přerušit, takže pokud člověk nasbíral méně BZ, získal jen část z možné odměny (celková činila 10x párty lístek, 5x pomocníci - kupón na 3 hod., 5x tajemná sazenička, 1x maskovací obchod)

Obrázek

v 5. úkole jsme získali mj. řadu na stonku, kam bylo třeba umístit jednu ze získaných 3 továren na plachty - původně tedy velikosti 4x1 pole, ale když jsem v r. 2016 dohledávala, jestli řádek opravdu mám, abych tento příspěvek řádně dopsala, zjistila jsem, že se smrskla na 1x1 pole :D
A podle poznámky "mise dokončena (46 000 BZ)" jsem musela být v 92. levlu :-) neb tu byla i odměna 500x váš level BZ.

PS: jestli byly plodiny či řetězy skutečně směněny jak se píše výše netuším, přece jen je to už nějaký pátek (editace provedena 14.7.2016)

Naposledy upravil Zuzik dne 14.07.16 11:55, celkově upraveno 3

Příspěvek Napsal: 09.03.15 18:29 

Kaštanový festival
21.-28.11.2014
Obrázek

Na počátku akce jsme dostali k rozpěstování po 10 ks akčních plodin - tj. slunečnice topinambur (zákl. čas růstu 8 h., zisk 56 BZ/BBZ; po konci akce měl být vyměněn za 4 BZ + 4 kr/1 kus).
Obrázek
K tomu při sklizni vyskakovaly na všech pěstebních plochách kaštanoví mrňousové (po konci akce měly být vyměněni za 5 BZ a 5 kr/1 kus).

Obrázek

K úspěšnému dokončení "jinak pojmenovaných Dožínek" bylo zapotřebí splnit 7 úkolů. Už po splnění 3. člověk získal řadu na magickém stonku, avšak poslední potřebná dekorace k její aktivaci, Kaštanový farmář, se skrývala až v posledním úkole a ten se mi nepodařilo dokončit :-(
Obrázek
... takto vesele tedy u mě na stonku nevypadá...

Momentálně (14.7.2016) se mi ani jednotlivé kaštanové dekorace nedaří najít, takže nevím, jak daleko jsem se v akci dostala. Určitě jsem se je pokoušela sehnat v akcích obchodovat a darovat, ale poptávka o mnoho převyšuje nabídku a pokud se nějaký kousek objeví, je to znát na ceně.

Naposledy upravil Zuzik dne 14.07.16 10:26, celkově upraveno 1

Příspěvek Napsal: 09.03.15 18:30 

Velký vánoční flám
2.-8.12.2014
Obrázek

Na počátku akce jsme dostali k rozpěstování po 10 ks akčních plodin - tj. juty (zákl. čas růstu 6 h., zisk 44 BZ; po konci akce měla být vyměněna za 3 BZ + 3 kr/1 kus).
Obrázek
K tomu nám z polí vypadávaly Mikulášské dárky (po skončení akce vyměněny za 5 BZ a 4 kr/kus) a Mikulášské čepice (po skončení akce vyměněny za 6 BZ a 5 kr/kus).
ObrázekObrázek

Ve městě nás čekala krátkodobá mise o 6 úkolech s 3 cíli (jako obvykle stříbrným, zlatým a diamantovým), takže si člověk mohl vybrat, které úkoly chce splnit.
Obrázek

Ve 2. části 5. úkolu byla za odměnu sýrárna. Ve svých poznámkách jsem našla, že jsem ji získala 3.12.
Obrázek

V předposledním jsme získali řadu na magickém stonku urychlující produkci ve výrobnách. Na stonku ji mám se všemi dekoracemi, ale přiznám se, že nevím, jestli to je tím, že jsem je získala přímo nebo jsem je sehnala dodatečně. Ve svých poznámkách jsem o splněných úkolech při skončení akce nic nenašla.
Obrázek

Naposledy upravil Zuzik dne 14.07.16 12:00, celkově upraveno 2

Příspěvek Napsal: 09.03.15 18:31 

Ráj cukroví
19.-25.12.2014
Obrázek

Na počátku akce jsme dostali k rozpěstování po 10 ks anýzu (zákl. čas růstu 8 h., zisk 60 BZ; po konci akce měl být vyměněn za 4 BZ + 4 kr/1 kus). K tomu nám z polí vypadávaly cukrářské sáčky (po skončení akce vyměněny za 6 BZ a 5 kr/kus).
ObrázekObrázek
Mimo to byla do úkolů v družstvu potřeba Vánoční mouka (vyráběná v mlýně z: 2x pšenice, 3x oves a 5x proso; čas produkce 1 ks 1:12 min.).
Obrázek

Přes náměstí jsme se dostali k 5 bedýnkovým úkolům. Ve 4. bedýnce čekala řada na magickém stonku s efektem "jednorázový bonus 2412 BZ, 2014 BBZ, o 20 % rychlejší šlechtění po dobu 12 hod.; další aktivace za 24 hod."
Obrázek
Splněno jsem měla 24-12-2014.

Naposledy upravil Zuzik dne 14.07.16 12:17, celkově upraveno 1

Příspěvek Napsal: 09.03.15 18:31 

Novoroční párty 2015
29.12.2014 - 4.1.2015
Obrázek

Na počátku akce jsme dostali k rozpěstování po 10 ks pyrokvětu (zákl. čas růstu 8 h., zisk 56 BZ/BBZ; po konci akce měl být vyměněn za 4 BZ + 4 kr/1 kus).
Obrázek
K tomu nám z polí vypadávaly třpytivý písek, myší masky a dřevěné klacky (po skončení akce vyměněny za 5 BZ a 5 kr/kus). Mj. byly potřeba na výrobu myších raket (po skončení akce vyměněny za 200 BZ a 200 kr/kus) - na 1 ks bylo potřeba 7x třpytivý písek, 5x myší maska a 7x dřevěný klacek a čas produkce 1:30 hod.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

V družstvu se objevila krátkodobá mise, ve které byla v diamantovém cíli 4. úkolu řada na magickém stonku s efektem "jednorázový bonus 2015 BZ, 2015 BBZ, bonus +5 % šance na vyskočení předmětů na Bahamaramě po dobu 0:30 hod." a aktivací po 48 hod.
Obrázek

Podle poznámek ze 4-1-2015 jsem splnila následující: 3/1, 3/2, 3/3, 2/4, 3/5, 1/6 a 3/7 (tedy všechny úkoly až na diamantový cíl ve 4. úkole a zlatý a diamantový cíl v 6. úkole)... což vysvětluje, proč jsem na stonku marně hledala onen řádek z akce :-)

Naposledy upravil Zuzik dne 14.07.16 12:41, celkově upraveno 1

Příspěvek Napsal: 09.03.15 18:36 

Rok 2015 na farmě

Milý deníčku,
s Novoroční párty 2015 se nám přehoupl další rok a je tedy čas přinést info o dění na farmě z počátku roku.

7.-8.1.2015 se uskutečnil šťastný den chlévů
Obrázek
7.-13.1.2015 nás čekal nový druh šlechtění - Chůva - při šlechtění slepic dostaneme navíc kuře, při šlechtění kachen kachně
ObrázekObrázek
8.-9.1.2015 jsme se báli při děsivé noci
Obrázek
9.-11.1.2015 se uskutečnil první letošní babyboom
Obrázek
15.-16.1.2015 se uskutečnila mini akce šťastný den plodin
Obrázek
16.-21.1.2015 nás čekal 7. Farmerama komiks - Z ptačí perspektivy
Obrázek
23.1.2015 se v Družstvu objevil nový stálý úkol Pandořina skříňka
Obrázek
23.-25.1.2015 se uskutečnila mini-akce tajemné stáje - Exkluzivní podivuhodný výběh! - s názvem stájí Podivuhodný výběh “Orion” - novinka: výběh pro kiwi
ObrázekObrázek
26.-27.1.2015 jsme měli ke koupi položky za floreny za 1/2
Obrázek
a také se uskutečnil Renzův Jarmark
Obrázek
27.1.-2.2.2015 se slavilo v akci Všechno nejlepší hře FARMERAMA!
Obrázek

3.-4.2.2015 jsme se báli při děsivé noci
Obrázek
4.-10.2.2015 nás při akci Uplakánci čekalo podobné šlechtění jako při akci Chůva - tentokrát bylo navíc při šlechtění ovcí jehně, při šlechtění prasat sele, ale do úkolu Uplakánci bylo zapotřebí ještě dudlíky, které se mlely z kaučuku
ObrázekObrázek
Obrázek
6.-8.2.2015 se uskutečnila mini akce babyboom
Obrázek
11.-12.2.2015 se zopakovala další mini akce babyboom
12.-18.2.2015 byla ve vzduchu láska a slavil se Valentýn
Obrázek
17.-18.2.2015 se uskutečnila mini akce šťastný den chlévů
Obrázek
17.-19.2.2015 proběhlo šlechtění stájí aneb Saint gigantika expres
Obrázek
20.2.2015 se v Družstvu objevil nový stálý úkol To je úleva
Obrázek
20.-22.2.2015 se uskutečnila mini-akce tajemné sazeničky - podivuhodný strom “Rio”
Obrázek
- novinky: Kowhai, buk XL a XXL
ObrázekObrázek
a Baha tajemné sazeničky - podivuhodný strom “Korsika”
Obrázek
- novinky: amherstie, juvie XL a XXL
ObrázekObrázek
23.2. - 1.3.2015 farma ožila Tropickým karnevalem
Obrázek
24.-25.2.2015 se uskutečnila mini akce šťastný den plodin
Obrázek
26.2.2015 se s novými párty lístky - balíčky na kole štěstí objevil Kapitán Strašák
Obrázek

5.-6.3.2015 jsme se opět báli při děsivé noci
Obrázek
5.-11.3.2015 do hry bylo zavedeno šlechtění chameleonů a s ním do hry přibyla výrobna a 3 úkoly (2 stálé: Barevní chameleoni, Složitá situace a 1 krátkodobý - Fit na Max)
Obrázek
6.-8.3.2015 se uskutečnila mini akce babyboom
Obrázek
13.-15.3.2015 se uskutečnila mini akce Exkluzivní podivuhodný výběh! - Podivuhodný výběh “Lyra” (naposled výběh pro kočky, nově výběh pro ptakopyska)
Obrázek
+ od 13.3. trvalý úkol
Obrázek
17.3. do chrámu na Bahamaramě přibyly 3 nové stromy: Acai palma, Strom pitomba a Kustovnice
ObrázekObrázekObrázek
+ stálý úkol
Obrázek
17.-23.3. se uskutečnila akce Mistři sýraři II
Obrázek
- pěstovaly se Měsíční květina a Ranní červánky
ObrázekObrázek
a také se 20.-22.3. uskutečnil Renzův Jarmark
Obrázek
25.-31.3. se uskutečnila již 8. komiksová akce
Obrázek

Příspěvek Napsal: 25.07.16 11:11 

Chůva
7.-13.1.2015
Obrázek

Obrázek

Akce spojená se šlechtěním slepic a kachen - při jejich šlechtění vypadávaly kromě šlechtěnců navíc kuře a kachně (po konci akce vyměněny á 125 BZ a 125 kr/ks) potřebné do úkolů mise Chůva.
ObrázekObrázek
Mimo to byly k jejímu splnění potřeba nějaké zásoby produktů a plodin ze stodoly, šlechtěnci (kačeři, hedvábné slípky, motorové kachny) a od 3. úkolů i hedvábné deky vyráběné ve mlýně na farmě - na výrobu 1 ks jsme potřebovali 2x ovčí vlnu a 1x prachové peří, základní doba výroby 1 ks byla 2 hod a po konci akce vyměněny kusy ze stodoly á 250 BZ a kr.
Obrázek
Celkově jsme mohli získat:
172 200 BZ, 85 200 BBZ, 88 900 kr, 18x chameleoní výběh, 140x SK, 7x kupón na pomocníky na 3 hod., řadu na magickém stonku (s efektem jednorázový bonus 1 500 BZ, 1 500 BBZ, +5 % rychlejší produkce stájí po dobu 30 min.; a další aktivací po 24 hod.), 2x dekorace (do stonku - Čas krmení a Čas na hraní), 30x hvězdička
Obrázek

Do akce jsem se zapojila, ale řadu na stonku nemám. Dle zápisků z té doby jsem zřejmě splnila komplet (tedy všechny stříbrné zlaté a diamantové cíle) první 3 úkoly a ke splnění diamantových cílů posledních 2 úkolů mi něco scházelo. Nicméně získala jsem tak parádní sbírku chameleoních výběhů :)
Obrázek

Příspěvek Napsal: 25.07.16 11:25 

7. Farmerama komiks - Z ptačí perspektivy
16.-21.1.2015

Obrázek

Na počátku akce jsme dostali k rozpěstování po 10 ks aerokvětu (zákl. čas růstu 5 h., zisk 56 BZ/BBZ; po konci akce měl být vyměněn za 4 BZ + 4 kr/1 kus).
Obrázek
K tomu nám z polí vypadával náklad (po konci akce měl být vyměněn za 5 BZ + 5 kr/1 kus).
Obrázek

K plnění akce jsme se dostali prostřednictvím plochy na náměstí. 1. úkol byl časový - během 24 hod. bylo potřeba získat 60 000 BZ ze sklizně stromů (sčítaly se body z farmy i Bahamaramy) a podle míry splnění jsme mohli dostat až 10x párty lístek + 5x kupón na pomocníky na 3 hod. + 25x SK a 5x výběh pro chameleona I: žlutý. Podobný časový úkol byl 3. - šlo o to získat 60 000 BZ ze sklizně stájí, obrovských stájí, eventuálně některých výroben (bobří pila, výrobna arašídového másla, sběrná stanice papouščích pírek a všechny strašidelné) a podle míry splnění jsme mohli dostat až 1x obydlí pro medvěda + 5x výběh pro chameleona I: žlutý, 25x Zuzino ultrahnojivo, 4x MJS. V posledním 5. úkolu byla šance získat řadu na magickém stonku - tu mám, takže ji co 20 hod. mohu aktivovat a dává mi 70x level BZ a 70x Bahamarama level BBZ (k 25.7.2016 to dělá 19 810 BBZ a 6 720 BZ).
Obrázek

Příspěvek Napsal: 25.07.16 11:41 

Všechno nejlepší hře Farmerama!
27.1.-2.2.2015

Obrázek

Na počátku akce jsme dostali k rozpěstování po 5ks akčních plodin - dávivec černý (zákl. čas růstu 8 h., zisk 80 BZ/BBZ; po konci akce měly být zbylé kusy vyměněny za 4 BZ + 4 kr/1 kus)
Obrázek
a sladký jetel (zákl. čas růstu 4 h., zisk 60 BZ/BBZ; po konci akce měly být zbylé kusy vyměněny za 2 BZ + 2 kr/1 kus)
Obrázek
K tomu nám z polí vypadávaly baterie (po konci akce měly být zbylé kusy vyměněny za 6 BZ + 5 kr/1 kus) a jako dárek od sousedů jsme mohli dostat budíky (po konci akce měly být zbylé kusy vyměněny za 5 BZ + 5 kr/1 kus)
ObrázekObrázek

K plnění akce jsme se dostali prostřednictvím teleportéru na náměstí. Na úplném počátku se nám před ním objevil prázdný stůl. Plněním úkolů jsme k němu mohli zhmotnit některou ze 4 hvězd: Swish, Vilík Vokl, Ervín Špalek nebo Bunnylin Bunroe.

ObrázekObrázek

Dodat bylo potřeba určitý počet náhodného zboží a baterií (pro všechny hráče shodný, avšak podle hráčova levelu a počtu herních ploch, které měl aktivované se lišil druh zboží). Dodávku šlo nahradit zaplacením floreny (funkce dokončit hned) či zakázku zrušit pomocí tlačítka storno a po 2. hodinách se vygenerovala nová (šlo urychlit za 2 Floreny nebo 5 budíků).

Nejzajímavější odměny nám nabídli až v posledních 10. úkolech - Swish dekoraci (Nabitý) do stonku; Vilík řadu na stonku s efektem jednorázový bonus 25x level BZ, 25x Bahamarama level BBZ, +25 % BBZ ze sklizně tropických plodin a stromů po dobu 2:00 hod. a další aktivací po 10 hod.; a Ervín dekoraci (Teleportační paprsek) do stonku. Bunnylin nabídla jen ve 3. úkole narozeninovou nálepku, ale abychom zaplnili všechny obláčky na stonku, bylo třeba splnit vše i u ní, protože teprve pak jsme obdrželi jako bonusovou odměnu dekoraci Hopsající dort, která by nám jinak chyběla.
Obrázek

Příspěvek Napsal: 25.07.16 12:32 

Uplakánci
4.-10.2.2015
Obrázek

Akce spojená se šlechtěním ovcí a prasat - při jejich šlechtění vypadávaly kromě šlechtěnců navíc jehně a čuník (po konci akce vyměněny á 125 BZ a 125 kr/ks) potřebné do úkolů mise Uplakánci.
ObrázekObrázek

Obrázek

Mimo to byly k jejímu splnění potřeba nějaké zásoby produktů a plodin ze stodoly, šlechtěnci (hnědé prase, vlněné prase, hnědá ovce a černá ovce) a od 2. úkolů i dudlíky vyráběné ve mlýně na farmě - na výrobu 1 ks jsme potřebovali 3x kaučuk (základní doba výroby 1 ks byla 15 min. a po konci akce vyměněny kusy ze stodoly á 250 BZ a kr).
Obrázek
Kaučuk jsme získávali coby plod akčního stromu kaučukovníku (odměnou ve 2. úkolech) - ten po umístění na farmu po 8. hod (eventuálně při použití Zuzina ultrahnojiva jen po 5:11 hod) vyprodukoval 100 BZ, 4x kaučuk a zmizel.
ObrázekObrázek

odměnou za splnění diamantového cíle 4. úkolu byla řada na magickém stonku s efektem 40x level BZ, 1x hnědá ovce a další aktivací po 30 hod (do 2 malých, 2 středních a 1 velkého obláčku nebylo nutné doplnit nějaké konkrétní dekorace) a v posledním úkole byla odměnou 2x liščí nora

Obrázek

Misi jsem dokončila celou.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další

Obsah fóra » Hráčské deníky - SOUTĚŽ » FARMERAMA - Deníky farmářů