Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ    Online hry

Obsah fóra » FARMERAMA » Diskuze

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pískoviště
 Příspěvek Napsal: 06.04.12 21:03 

kratas777 píše:
A mel by byt nejakej problém ??! :^)
Tohle me docela dost prekvapilo a zaroveň nastvalo : " s vami co to tu nepochopi "
Kdo tady co nechápe ?

Kiki a dalsi Vy tu mate pread nejaky problem , ze me nenavidite to jsem zjistil uz davno coz mi nevadi.
Cokoliv vam tu vysvetlim tak nic nepochopite a uz se otom nebudu zminovat nema to cenu , hlasite se na moderatora ale takovou primitivni vec co vam tu vylozim Vy nerozumite , a to tu jen potvrujete to co tu pisu, jste jen jeste deti . a nekterym vecem Vy nerozumite,

Tak vyjmenuj jedinou věc ktere jsme nerozumeli ! (vsichni)
A jeste o cem to tu mluvis...kdo te nenavidi ? :^) :o
Jo a jsme jeste deti no a co... vzdyť ty jsi byl dalo by se rict predchvilkou taky jeste dite ;) ...

Příspěvek Napsal: 06.04.12 21:14 

Vidim ze nerozumite cesky takze mazu stejne to je porad do kolecka

Obrázek

Naposledy upravil kratas777 dne 07.04.12 12:23, celkově upraveno 1

Příspěvek Napsal: 06.04.12 22:04 

Tak jsem se sem zase na rychlo vrátila a vidím další komentáře. Kraťasi tebe asi strašně baví rejpat do ostatních, co? Já prostě jen nechápu proč ze sebe děláš něco víc než co doopravdy jsi. Pořád se nad někoho povyšuješ.. Ty z nás prostě děláš s prominutím debi**, kteří si všechno nechaj líbit nebo co? Opravdu se v tobě nevyznám a taky to ani nemám zapotřebí.. ;) A že na blbosti nemáš čas. Tak to se kamaráde můžeš rovnou rozloučit s nějakým moderováním, protože trpělivosti se ti zřejmě nedostává. :^)
A ještě jedna věc. Tak mi nic co ty napíšeš nechápem, jo? Tak si to po sobě někdy přečti. Nikomu se nechce luštit, co tohle nebo tohle slovo znamená. Proč bychom si namáhali hlavy, že? (ehm, musela jsem si rejpnout) Tady je přesně vidět za jaký magory nás ty máš. Zamysli se nad sebou a teprve potom nad ostatními. Na tvoje názory na nás se tě nikdo neptal, tak proč je tady ventiluješ? Ádios.

Příspěvek Napsal: 06.04.12 23:04 

Obrázek

Příspěvek Napsal: 07.04.12 07:06 

A už je to tu zase. Promiň, ale už je vážně dost ubohé psát o tom jak všemu nerozumíme :D A pokud něčemu nerozumím, tak si to najdu na Googlu, ne? (musím říct, že mě to rejpání strašně baví) Já opravdu nevím, kdo se tady chová jako malý dítě. Podívej se na sebe. Pořád budeš plácat ty stejný nesmysly a slátaniny.. A že tě povahově neznám? Tak to ty mě taky ne, chlapečku ;) Tak pokud tě zajímá kolik mi je, tak ti to klidně řeknu. Kdybys ale pozorně četl moje příspěvky, tak už by ses nemusel ptát. Náhodou já tvoje příspěvky čtu až do posledního písmene. Mimochodem je mi 13. A můžeš mít zase narážky.. Jak by sis to mohl odpustit, že? No, ano, nemohl. A k tomu pravopisu. No nejseš na ofiku, to jo. Ale ani na ofiku to nikomu zásadně nevadí a piš si jak chceš, ale to, že například napíšeš do slova slyšet měkký i, to se na mě nezlob, ale to hrozně bije do očí ;)

PS. Už se do nás prosímtě nenavážej a další příspěvek stejného typu si už můžeš odpustit. Opravdu už mě nebaví číst pořád to samé. Opakovaný vtip již není vtipem..

Příspěvek Napsal: 07.04.12 10:37 

Obrázek

Příspěvek Napsal: 07.04.12 11:21 

stevenik: Přesně ! A to s tim ze pokud nema na blbosti cas tak to by asi nemel byt moderator,tak o jsem presne chtela napsat ! :)

kratas: kdyby to at jdeme na vecernicka (nebo neco takoveho),byl vtip,tak jsi za to alespon mohl dat smajlika...
a jak muzes vubec vedet jak se chovame doma ?! :^)
Kdo te poucuje ?! A co nechapem ? chtela bych to vedet !!
Tak to bys ses divil kdo je tu rozmazlenej ! Jestli sis nevsiml,my se tu jen branime ;) !
Promin,ze ti jeste odepisuji,ale preci si tu nenecham nadavat...
Jsi starsi o asi 5 let ... to podle me neni zas az tak moc.... :?:

Příspěvek Napsal: 07.04.12 13:48 

kratas777
Nevím, kdo tady pořád žvatlá to samé. A že neumíme česky? Tak mi to napiš anglicky, ovládám ji docela s přehledem ;) Uvědom si, že kdybys nezačal s Večerníčkem, tak by to takhle nikdy nemuselo dopadnout.

Příspěvek Napsal: 07.04.12 15:31 

Nenapsal jsem ze neumite ze nerozumite a a tam nejde o to jake i tam mas ale jde o to aby ste to pochopily coz se nestalo , nevim vubec co si o sobe myslite, me je to jedno mluvim , mluvim 5 jazyky a to: cesky, slovensky, nemecky, anglicky a italsky tak ze v jakem jazyku to chces abysto pochopila ale to bych ti neradil nejzpusobilejsi jazykem na svete je cestina ma mnoho variant coz asi nevis ma nekolik duvodu jak pochopit jednu vec a nezapomen si to vyhledat na googlu ja nepotrebuji k zivotu googlu , kdyz mi nekdo neco rekne a ja mu nebudu rozumet tak nemusim vytahovat notebook natukat na googlu dane slovo a vyhledat to co to vlastne znamena , ale ty na to nezapomen , doufejme nez ty to udelas tak drive dostanes rozum.

Uz nebudu vysvetlovat a past nic, ale dovolim si jednu vec udelam zde v diskuzi nove tema na to at vim od koho se mam drzet dal , tema na to kdo me nenavidi a nemusi,

Obrázek

Příspěvek Napsal: 07.04.12 16:00 

kratas777
Achjo, ty jsi asi tak zabranej do sebe, že jsi nepochopil, že je to vtip nebo co? Samozřejmě, že když něco nechápu, tak se nejdřív někoho zeptám nebo se prostě zamyslím sama. A když neví, tak co zbývá? Někde si to najít. Ať už ve slovníku nebo na internetu ;) Debaty s tebou nevedou ke konci, takže na závěr ti řeknu ještě něco; není jedna věta nebo sousloví, co bych ve tvých příspěvcích nepochopila, takže se už do mě přestaň prosím navážet, ano? :) Děkuju a hezký den.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Obsah fóra » FARMERAMA » Diskuze